CIAF 2011 Hradec Králové

45 obrázků
Začátkem září 2011 jsme se s Ondrou, PTm a malým Honzíkem vypravili na letecký den do Hradce. Byl to opravdu zážitek, nejvíce okouzlil francouzský Breitling Jet Team na sedmi Albatrosech.

Silvestr 2010/2011 na Tisůvce

14 obrázků
Čtyřdenní výlet do Cikháje (kde báječně vaří) s Hájkovic, Zedkovic a Frejkovic rodinami. Procházky, běžky a hledání kešek pod sněhem. Jen toho alkoholu se moc nevypilo ;-)

Vysočina 2009 (Milovy)

30 obrázků
Prodloužený víkend ve Žďárských Vrších. Konečně jsme se po dlouhé době sešli v této sestavě ;-) (Cyklo-)turistika občas v dost brutální formě, ale odměnou nám byly výhledy do krásného okolí a samozřejmě nějaké ty "kešky".

Expedice Mozambik 2008

46 obrázků
Naše měsíční výprava do jižní Afriky, do Mozambiku. Obrovská spousta zážitků, které se jen těžko dají přenést internetem. Tak alespoň pár fotek...

Thajsko 2004

136 obrázků
Obrázky z našeho čtrnáctidenního výletu do Thajska. Nejlepší dovolená mého života, příště ale rozhodně pojedeme na déle. Cesta: Bangkok, Kanchanaburi, Phi-Phi.

Svatba (Káťa a já)

24 obrázků
10. 8. 2002 jsem udělal krok správným směrem a od té doby jsem ženatý.

Jizerky 2006 - běžky

26 obrázků
Opět víkendový výlet, tentokrát sportovněji naladěný. Vydané kalorie jsme rychle doplnili nezdravou stravou, velmi chutnou ve velkém množství.

Adršpach, Broumovsko 2006

103 obrázků
Prodloužený květnový víkend v krásném prostředí údolí Metuje, uprostřed oblastí Broumovska a Adršpašska. Díky, TESCO.

Jizerky 2006 - podzim (mini-cyklo)

25 obrázků
Další z velmi příjemných víkendů, sestava klasická, chajda Královka. Jo, a Čakun to málem nerozchodil, poslední foto mluví za vše.

Český ráj 2002

11 obrázků
Několikadenní dovolená v Českém ráji (vlastně taková opožděná svatební cesta), ubytování na hradě Kost, září 2002. Káťa, Čárlik a já. Víceméně pořád pršelo.

Vltava 2003

20 obrázků
3 dny na Vltavě (Lipno II - Český Krumlov). S Káťou, Lenkou, Ondrášem a psem na raftu. Supr zážitek z první noci, cesta dešťem.

Sázava 2006

13 obrázků
Další letní mini-vodácká výprava, tentokráte Sázava. Rafty jsme si vezli z Prahy. Heslo: Stan v lejně.

Český ráj 2004

68 obrázků
S Alčou, Standou, Káťou a Čárlikem, Hrubá Skála a spol. Velikonoce. Relax v lázních Sedmihorky, masáž, sauna, dobré papání.

Letecký den - Moravská Třebová

15 obrázků
Červen 2004, krásné počasí, výlet přes půl republiky, ale vyplatilo se to. Dokonce jsme se proletěli v tom letadle, co vynáší větroně do 1600 m. Plus exhibice akrobatů, fakt jsem při pohledu na ty sebevrahy koukal a radoval se jak malý kluk.

Špindlerův mlýn květen 2005

26 obrázků
Super víkendová akcička, sníh, kraťasy, unavený Čárlik, hromady masa, fofr ve žlabu a Kačenka se držela pevně...

Šumava jaro 2007

32 obrázků
Tady orel, Víkend na Šumavě (Hojsova Stráž, apartmán "Šumava"), přepínám... Tady sokol, tradiční složení, navíc s přírůstkem Rozárkou, přepínám... A taky pejskové byli tentokrát dva, konec.

Vltava 2005

18 obrázků
Minidovolená, 4 dny na Lipně a Vltavě. Po řece pak v širší flotile: Saifrtovci, Synkovic, Kamenicko-Švhehlákovci a Holušátoři. Pes nám nastyd a byl pak chudáček nemocný...

Špindlerův mlýn říjen 2005

33 obrázků
Další víkend s rodinou z Jiren a Saifrtovic. Tentokráte chladnější počasí, ale pěkná procházka od Špindlerovky přes Martinovu boudu zpátky do Bystřenky.

Modely - auta

13 obrázků
Můj koníček, slepvací modely autíček (Tamiya). Děkuji své ženě za to, že mne jimi pravidelně zásobuje a také za to, že pak dokáže přečkat to období, kdy několik týdnů po večerech nekomunikuji a piplám se s pinzetou ;-)

Jirny - barák

66 obrázků
Stavba v Jirnech, tady budeme jednou bydlet, až se nám to podaří dostavět. Update 2004: už vlastně bydlíme... Update 2005: už zase nebydlíme ... :-)